€15,00
inclusief consumptiebon
€7,50 t/m 18 jaar
kaartverkoop
2019 najaarsconcert
za 12 oktober 2019 20:00 uur -- Paaskerk, Amstelveen
zo 13 oktober 2019 15:00 uur -- Broekerkerk, Broek in Waterland
-
Borodin: In de Steppen van Centraal-Azië
-
Rachmaninov: Pianoconcert Nº2
-
Tsjaikovski: Symfonie Nº1: deel 2 Andante cantabile & 3 Scherzo
-
Ljadov: 8 Russische volksliederen
Hisako Hirata, concertpianiste
平田尚子
De japanse pianiste Hisako Hirata is winnares van het Internationale Liszt Pianoconcours in Polen en van het Internationale Pianoconcours van Brest in Frankrijk en ook van het Young Artist Pianoconcours in Japan. Zij trad op in veel prestigieuze concertzalen in België, Bulgarije, Frankrijk, Japan, Ostenrijk, Polen en Portugal. Ook in Nederland: bij Tivoli Vredenburg in Utrecht en Vondel CS in Amsterdam.
Hisako Hirata studeerde aan de Nationale Universiteit van Kunst en Muziek in Tokyo, waar ze haar Bachelor en Master Degree haalde., en diplomas "uitvoerende pianist" van de École Normale de Musique de Paris, het Conservatorium van Parijs, en van de Schola cantorum in Parijs.
CD's: "Beroemde pianostukken", "Liszt Concours Live (Tifl), "l'Année de Pèlerinage troisième année" van Liszt (Jay's Music), en "Portugese kamermuziek XXI" (Miso Music.).
Ze was pianolerares aan het Conservatorium Stad van Parijs (Frankrijk) en in 2015 richtte ze "Joy of Piano" op in Amsterdam.